Suhtle meiega messengeris
Avatud E-R 8:30-17.00

Antud kasutustingimused („Tingimused“) reguleerivad Swedol AB (publ) Eesti filiaali, registrikood 11228568, aadress Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 75, 11415 („Grolls“) veebilehe www.grolls.ee („Veebileht“) kasutamist ning kehtivad interneti teel Grollsi toodete ostmisele.

Veebilehte külastades ja sellel navigeerides nõustute käesolevate tingimustega. Tingimustega mittenõustumise korral palume Veebilehte mitte kasutada ning sellelt koheselt lahkuda.

Swedol AB (publ) Eesti filiaal on Rootsis registreeritud Swedol AB (publ) esindus Baltimaades. Eestis oleme esindatud läbi Grolls kaupluste. Grolls Veebilehel on võimalik tutvuda meie tootevalikuga ning erinevate kataloogidega. Tootevalikus on lisaks tööriietele ka töökindad, turvajalatsid, isikukaitsevahendid jne. Meie oma toodangu hulka kuuluvad tööriiete brändid Björnkläder, Univern, Gesto ja Nytello.

 

1. Toodete tellimine

Veebilehel on võimalik tutvuda Grollsi tootevaliku ning kataloogidega. Tootevalikus pole kõigil toodetel hindu juurde märgitud, selleks palume kirjutada info@grolls.ee. Lisaks pakume logoteenust, sealhulgas kuumpresslogosid ja tikitud logosid (Grollsist ostetud toodetele). Toodete hinnad ning allahindlused võivad erineda Grollsi jaekaupluse kaubavalikust, hindadest ning allahindlusest.

Veebilehel kuvatavad fotod toodetest on illustratiivse tähendusega ning võivad vähesel määral erineda toote tegelikust väljanägemisest.

Toodete tellimiseks tuleb esitada tellimus meiliaadressile info@grolls.ee  ning edastada otsitava toote kirjeldus või konkreetne artiklinumber, värv ja nimetus; kogused ja suurused ning ostja kontaktinfo.

Grolls ei vastuta tellimuse täitmisel kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud täitmise võimatuse või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest. Samuti on keelatud tellimust saates edastada faile, mis sisaldavad viiruseid või pahatahtlikku tarkvarakoodi. Grollsil on õigus loobuda tellimuse täitmisest kui tekib kahtlus esitatud andmete õigsuses ja headele tavadele mittevastava käitumise puhul.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul sellest teadasaamisest.

Tellimuse esitamise järgselt antakse teada orienteeruv tarneaeg. Juriidiliste isikutega sõlmime kas ostu-müügilepingu või vormistame ettemaksuarve. Eraisikute tellimuste puhul saadame arve e-postiga ning peale tasumist saadame kauba kulleriga. Kauplustes on võimalik kauba eest tasuda pangakaardiga või sularahas.

Kaubale saab ise järele tulla Grolls kauplustesse E-R 8.30-17.00. Samuti pakume tarnet kulleriga, pakiautomaati või muud kliendi poolt tellitud transporti. Kui tellimuse maksumus on üle 200€, siis on kohaletoimetamine tasuta.

 

2. Tagastamine ja garantii

Interneti teel tooteid ostes on tarbijal õigus toode 14 päeva jooksul tagastada mis tahes põhjusel ja ilma põhjendamata. Taganemistähtaeg saab läbi 14 päeva möödumisel päevast, mil toode kätte saadi.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. Taganemisõigus ei kohaldu toodetele, millele oleme logo paigaldanud.

Ostust taganemiseks peate sellisest soovist meile teada andma meiliaadressil info@grolls.ee. Taganemise võite teha vabas vormis, kuid võite ka kasutada näidisvormi, mis asub järgmisel veebilehel https://e-kaubanduseliit.ee/wp-content/uploads/2019/04/JM_m41_lisa1.pdf.

Toode tuleb kasutamata kujul tagasi saata 14 päeva jooksul alates sellest, kui teatasite ostust taganemisest. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi toodet kasutada muul viisil kui on vajalik toote olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Grollsil õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt toote väärtuse vähenemisele. Toote võib tagastada ka Grollsi kauplustesse.

Grolls hüvitab ostu 14 päeva jooksul alates tühistamisteate kättesaamisest. Grollsil on õigus raha tagasi maksmisega viivitada juhul, kui me ei ole kaupa tagasi saanud või meieni pole jõudnud tõendeid selle kohta, et olete kauba tagastanud. Teeme nimetatud tagasimaksed, kasutades sama makseviisi, mida kasutasite makse tegemiseks, välja arvatud juhul, kui olete sõnaselgelt andnud nõusoleku teistsuguse makseviisi kasutamiseks; igal juhul ei kaasne teile sellise maksete tagastamisega teenustasu ega muud kulu.

Asja tagastamisega seotud kulude kandmise kohustus on kliendil. Juhul, kui tellimusele lisandus toote kättetoimetamise kulu, siis tagastab Grolls sellise kulu.

Toodetele kehtib seaduse alusel õiguslik garantii 2 aastat ja defektist tuleb teatada 2 kuu jooksul sellest teada saamisest. Pretensioonide korral palume kirjutada info@grolls.ee.

 

3. Pretensioonid

Grolls vastutab müüdud toote lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates toote üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal.

Kui interneti teel ostetud tootel on puudused, mille eest Grolls vastutab, siis parandab või asendab Grolls puudusega toote. Kui toodet ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Grolls kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Grolls vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

 

4. Intellektuaalne omand

Veebilehel olevad kaubamärgid, logod, tarkvara, autoriõigus ja domeeninimi on Grollsi või teiste kolmandate isikute intellektuaalne omand. Grolls ei anna intellektuaalse omandi õiguste kasutusõigusi, välja arvatud ulatuses, mis on vajalik Veebilehe kasutamiseks.

Kasutaja ei tohi kopeerida ega teha üldsusele kättesaadavaks Veebilehe sisu ilma Grollsi eelneva nõusolekuta.

 

5. Tehnilised tingimused

Püüame tagada Veebilehe kõrge turvalisuse ning kasutusmugavuse, kuid me ei saa anda garantiid, et Veebileht töötab igal ajal laitmatult. Grolls ei vastuta Veebilehe kasutamisel esinevate tehniliste takistuste ja sellest tulenevate kahjude eest, sealhulgas kui see on põhjustatud veebimajutuse, internetiteenuse pakkuja või muu teenusepakkuja tegevuse või tegevusetuse tõttu.

Samuti teeme kõik endast oleneva, et Veebilehel olev teave oleks täpne ja ajakohane, kuid ei garanteeri mingil moel teabe täpsust, ajakohasust või täielikkust.

 

6. Õigused ja vastutus

Te nõustute, et Veebilehele sisenemine ja selle kasutamine on teie omal vastutusel.

Keelatud on kasutada Veebilehel pakutavaid teenuseid ebaviisakal,  solvaval või ebaseaduslikul viisil, näiteks edastada rämpsposti, spämmida kolmandaid osapooli või kasutada võltsitud e-posti aadresse edastamaks eksitavat informatsiooni.

Grollsil on õigus piirata juurdepääsu Veebilehele või teha tehnilisi jm programmilisi muudatusi.

Grolls ei vastuta kahju eest, mis võib tekkida Veebilehe kasutamise, kasutamise võimatuse, katkestuse, andmete muutumise, hävimise või kustutamise tõttu, kui selline sündmus leidis aset Grollsist sõltumatutel põhjustel. Grolls vastutab toote müügihinna ulatuses.

Veebileht võib sisaldada linke ja viiteid teistele veebilehtedele, mida omavad kolmandad osapooled, kelle üle Grollsil puudub kontroll. Grolls ei vastuta kolmandate osapoolte tegevuste eest. Teenuse osutajad on igaüks ise vastutavad oma tegevuste ja materjalide eest.

 

7. Muud sätted

Grolls võib käesolevaid Tingimusi igal ajal muuta, mis seejärel Veebilehel avaldatakse. Veebilehe edasi kasutamisega nõustute uute Tingimustega.

Tingimustele kohaldatakse Eesti Vabariigi õigust. Vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel ning kui see ei õnnestu, siis lahendatakse vaidlus Harju maakohtus. Kui eraisik ei ole rahul Grollsi teenustega, siis on tal õigus pöörduda Tingimuste osas Tarbijakaitseameti juures tegutseva tarbijavaidluste komisjoni poole. Vaidluse läbivaatamine on komisjonis tasuta.

Kui teil on küsimusi seoses Tingimustega, siis palume saata kirja meiliaadressile info@grolls.ee või helistada telefoninumbril +3726070160.