Suhtle meiega messengeris
Avatud E-R 8:30-17.00

 

Kuumpresslogod – kiire ja kvaliteetne

Kuumpresslogo puhul trükitakse logo kilele, mille saab suure rõhu ja kõrge temperatuuriga paigaldada tootele. Logod tellime Rootsi ettevõttest, millel on 30-aastane kuumpresslogode tootmise kogemus. Logod paneme toodetele meie kauplustes olevate kuumpressidega. Kui logod on ette tellitud, siis täidame tellimused lühikese ooteajaga! Valite tooted, joote tassi kohvi ja saate jätkata tööpäeva oma ettevõtte sümboolikaga riietes.
Tööstuslikku pesemist nõudvate riideesemete markeerimiseks kasutame termosiirdeprinteriga trükitavaid etikette (nt nimed, numbrid, ribakoodid).
NB! Logoteenust pakume klientidele, kes on ostnud tooted meie kauplustest.

Erinevad kuumpresslogode võimalused

  • logo kujund ja/või tekstiosa
  • helkurvärvides logo, muuhulgas ka nn värviline helkur
  • võimalus pressida toodetele 5 cm laiune helkurriba (vastavalt kokkulepitud asukohta tootel)
  • kuuma- ja sädemekindlad logod jt erilahendused
  • toote markeering etiketiga

Hind

Logodel on tükihind, mis sõltub logo värvide arvust, logo keerukusest, suurusest jms. Kõige soodsam on tellida ühevärviline valge logo.
NB! Rootsist tellitavate logode minimaalne kogus on 25 tk/suurus. Väiksemate koguste puhul kasutame kohalike koostööpartnerite teenuseid.
Logod tuleb välja osta. Logosid hoiustame kauplustes (säilivad 5 aastat).

Tellimuse esitamisel vajalik info

1. Lugege alumised punktid läbi ja saatke logofail ja võimalusel ka stiiliraamat (CVI) e-posti aadressile info@grolls.ee, kliendihaldurile või tooge meile andmekandjal. Logofail on vajalik programmi valmistamiseks, mistõttu peab logofail olema töödeldavas formaadis (ehk vektorgraafikas, kus jooned on kirjeldatud alg- ja lõppkoordinaatidega), nt .cdr, .ai ja .eps formaadid.
2. Valige, millist tüüpi kuumpresslogo soovite (tavalist, helkurit, leegi- ja sädemekindlat vm). Grolls meeskond aitab Teid parima lahenduse leidmisel.
3. Kui teil ei ole stiiliraamatut (CVI), siis märkige logo värvikoodid Pantone värvikaardi järgi. Kui värvikoodi ei edastata, kasutab Grolls võimalikult sarnast värvi.
NB! Logo tellimisel tuleb arvestada toote värviga (nt kui riideese on sinine ja Teie ettevõtte logo on sinine, ei paista logo tootelt välja).
4. Kui soovite kuumpresslogos kasutada vaid ühte osa logost, märkige see tellimuses (nt logofailis on „AS Tubli Ehitaja“, kuid kuumpresslogos soovite kasutada ainult „Tubli Ehitaja“).
5. Märkige suure ja/või väikese kuumpresslogo laius ning orienteeruv asukoht/asukohad riideesemel, kuhu logo soovite.
6. Märkige, mitmele riideesemele kuumpresslogo soovite. NB! Minimaalne logo tellimus on 25 tk/suurus.

KKK

Miks eelistada kuumpresslogosid?
Meie pakutavad kuumpresslogod on väga kvaliteetsed ja püsivad õige hoolduse korral peal kogu toote eluea.
Teenus on mugav ja kiire! Kui kaupluses on olemas Teie ettevõtte logod, siis väiksemate tellimuste puhul saame need peale panna ooteajaga ehk siis töötaja tuleb poodi, valib riided välja ja me paneme logod kohe peale.
Kas logo tellimisel sobib ka JPG-formaat?
Ei sobi, logofail peab olema vektorgraafikas. Kuumpresslogo tellimise eelduseks on korraliku logofaili olemasolu. Pakume ka pildifaili vektorgraafikasse muutmise teenust.
Kas kuumpresslogo püsib peal ka pärast pesu?
Jah. Enamik logosid taluvad kuni 85°C tööstuslikku pesu ja trummelkuivatust.
Kas kõikidele riietele saab peale panna kuumpresslogosid?
Ei saa, kõik oleneb materjalist. Näiteks ei saa kuumpresslogosid peale panna osadele vihmariietele. Samuti ei soovita me kuumpresslogosid 100%-lise polüestri sisaldusega toodetele. Antud juhtudel võib kuumpress jätta tootele soovimatu jälje. Lisainfo kauplustest.

Kui kiiresti saavad logod toodetele/riietele peale pressitud?
Esmakordne kuumpresslogode tellimus Rootsist võtab aega vähemalt 1 nädal, kordustellimus vähem. Soovitame logosid tellida varuga, mis võimaldab Teie järgmise kuumpresslogo tellimuse kiiremini täita, kuna logod on juba Grollsi laos ja tööaeg kulub vaid logode pressimisele. Väiksemate tellimuste puhul saab Grollsis hoiustatavad logod peale panna ooteajaga.