Suhtle meiega messengeris
Avatud E-R 8:30-17.00

Tikandlogo

Tikkimine on pildi või logo kandmine tekstiilesemele niidi ja nõela abil. Meie koostööpartnerid kasutavad tööstuslikke tikkimismasinaid. 

NB! Logoteenust pakume klientidele, kes on ostnud tooted kauplusest Grolls.

Erinevad tikkimise võimalused

Tikkimine otse tootele

Tikkimine otse tootele on enimlevinud tikandlogo kasutamise viis. Paljudele meie paksematele talvejopedele on võimalik tikkida, kuna tootja on jätnud jope alaossa tõmbluku, mis võimaldab ligipääsu voodri alla.

Embleem
Parim võimalus, kui toote värv ühtib logo värviga. Näiteks, kui soovite musta värvi jopele musta teksti, on mõistlik tellida embleem, mille taust on nt valge ja tekstiosa must.
Embleem annab võimaluse kasutada seda ka pärast toote eluiga uue rõivaeseme peal.
Embleemina on võimalik teha ka nimesilte (nt militaarasutused, turvafirmad). Takjapaela lisamine on eraldi tasu eest.
Maksimaalne tikitavate värvide hulk on 15. Kuna tikand sõltub niidi paksusest, on minimaalne tikandi kõrgus 5 mm ja joonepaksus 1 mm.

Hind

Tikkimise hind kujuneb pistete arvust, mida tikand sisaldab. Mida rohkem pisteid, seda kõrgem hind. Esmakordsel tellimisel lisandub ka tikkimisprogrammi* valmistamise tasu; kordustellimuste puhul selle eest enam eraldi tasu ei rakendata.
*Kvaliteetse tikkimise eelduseks on korraliku tikkimisprogrammi olemasolu, mille valmistavad meie koostööpartnerid. Programm konverteerib tikitava pildi tikkimismasinale arusaadavasse keelde.

Tellimuse esitamisel vajalik info

1. Valige, kas soovite logo tikkimist otse tootele või embleemi.
2. Kui Teie ettevõttel ON logo
Saatke logofail logofail ja võimalusel ka stiiliraamat (CVI) e-posti aadressile info@grolls.ee, kliendihaldurile või tooge meile andmekandjal. Logofail on vajalik tikkimisprogrammi valmistamiseks. Sobilikud on praktiliselt kõik formaadid — jpg, cdr, ai, eps, pdf jt. Parimaks on vektorfail (cdr, ai, eps).
Kui Teie ettevõttel EI OLE logo
Võimalik tellida tikand ettevõtte nimega, nt „AS Tubli Ehitaja“. Teil tuleb otsustada tikitava tikandi šrift (font), suurus ja värv(id).
3. Märkige logo värvikoodid Pantone värvikaardi järgi. Kui värvikoodi ei edastatada, kasutab tikandifirma võimalikult sarnast värvi.
NB! Logo tellimisel tuleb arvestada toote värviga (nt kui rõivaese on sinine ja Teie ettevõtte logo on sinine, ei paista logo tootelt välja).
4. Kui soovite tikandis kasutada vaid ühte osa logost, märkige see tellimuses (nt logofailis on „AS Tubli Ehitaja“, kuid tikandlogos soovite kasutada ainult „Tubli ehitaja“).
5. Märkige suure ja/või väikese tikandlogo laius.
6. Märkige tellimuses: mitmele tootele tikandlogosid soovite ning tikandlogode asukoht/asukohad rõivaesemel.

Tarneaeg

Tarneaeg sõltub tellitavast kogusest ja tööde järjekorra pikkusest. Keskmine tarneaeg on 1-2 nädalat.